Në kufirin e Preshevës konfiskohen 8600 cigare (Foto)

0

3

Doganierët në kufirin e Preshevës me Tabanocin kanë konfiskuar 8600 cigare që në Serbi ka tentuar ti trafikojë një qytetar i Vranjës (49).

Në veturën Volkswagen Bora me targa të Vranjës në pjesën e bagazhit ku kishte krijuar zbrastësira, në ulësen pasme dhe në një çantë kanë gjetur 430 kuti cigare me akciza të republikës së Maqedonisë.

1 2 3

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »