Në Koretin të Kamenicës policia konfiskon marihuanë
14:59 | 03 Prill 2016
Në fshatin Koretin, të Kamenicës, njësiti policor gjatë kontrollit tek i dyshuari mashkull shqiptar ka gjetur dhe konfiskuar një qese me substancë te dyshuar narkotike të llojit Marihuanë me peshë prej 1.0 gram.
I dyshuari pas inicimit të rastit me vendim të prokurorit është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/
 

Kristin Prengaj
S