Në Koretin të Kamenicës policia konfiskon marihuanë

0
Police ks
Në fshatin Koretin, të Kamenicës, njësiti policor gjatë kontrollit tek i dyshuari mashkull shqiptar ka gjetur dhe konfiskuar një qese me substancë te dyshuar narkotike të llojit Marihuanë me peshë prej 1.0 gram.
I dyshuari pas inicimit të rastit me vendim të prokurorit është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »