Në pikën kufitare të Konçulit kapen dy Kosovarë me katër kilogramë marihuanë

0

Dy kosovarë janë arrestuar nga Policia e Serbisë, në pikën kufitare në Konçul, pasi që te këta dy Kosovarë jan gjetur katër kilogramë marihuanë.

Pas konfiskimit të rreth katër kilogramëve marihuanë, policia ka arrestuar të dyshuarit D.A (36 vjeç) dhe D.P (26 vjeç),raporton Tanjug. Të dyshuarit thuhet se janë njëri nga Gjilani dhe tjetri nga Kamenica./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »