Në Kamenicë arrestohet një grua, dyshohet për sulm ndaj burrit dhe fëmijëve
15:53 | 03 Qershor 2018
Policia ka arrestuar në Kamenicë një grua nën dyshimin se ka sulmuar bashkëshortin dhe fëmijët. Sipas Policisë rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:30. “Është arrestuar e dyshuara pasi që e njëjta për shkak të gjendjes së rëndë psikike, kohët e fundit, ka sulmuar bashkëshortin dhe dy fëmijët”, thuhet në raportin e Policisë. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në repartin e Psikiatrisë në Spitalin e Gjilanit nën sigurimin e Policisë së Kosovës. Rasti po trajtohet si sulm.

Atalanta Kërçyku