Në Horgosh në veturën me targa të Bujanocit, zbulohën 5 kilogram drogë (Foto)

0

Në veturën “Renault Laguna” me targa të Bujanocit (BU) policia në vendkalimin kufitar të Horgoshit ka zbuluar më shumë se 5 kilogram drogë të tipit marihanë.

Droga ishte paketuar në 11 qese dhe e fshehur në pjesën e poshtme të bagazhit të pasëm, në gomën rezervë.

XH.A (1980) iu është caktuar mbajtje prej 48 orësh.

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »