Në Bujanoc lëndohen dy persona me motoçiklet

0

motor

Një person ka marrë lëndime të lehta, ndërsa personi tjetër lëndime të rënda në aksidentin që ka ndodhë ndëmjet “Golf” dhe motoçiklet që ka ndodhë ditën e martë në Bujanoc.
Aksidenti ka ndodhë ditën e martë rreth orës 19 në rrugën e Kosovës.

Vozitësi i motoçikletes nga Bujanoci ka marrë lëndime të lehta, ndërsa bashkë udhëtari i tij lëndime të rënda trupore.

Ndihma mjeksore iu është dhënë në qendrën spitalore në Vranjë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »