Në Beograd nuk ka flamuj mirëseardhjeje për Edi Ramën

0

Publicisti dhe gazetari i mirënjohur, Adriatik Kelmendi ka shkruar se në Beograd, nuk ka të vendosur flamuj, siç do të duhej të kishte para vizitave të burrështetasve në këtë vend.

Edi Rama“Ne Beograd nuk jane vene flamujt e Shqiperise neper ‘bandera’ per mireseardhjen e Edi Rames, siç eshte rasti me vizitat e burreshtetasve te tjere. Si duket ende nuk po durojne valevitjen e te kuqes dhe te zezes ne ajer”, (sic) ka shkruar Kelmendi në profilin e tij në Facebook.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »