Ne aksident vetura godet rende 73 vjecarin ne rrugen Bujanoc – Ternoc

0

Në një aksident trafiku që ka ndodhë mbrëmë rreth orës 20 në rrugën Bujanoc – Tërrnoc i madh është lënduar rëndë 73 vjeçari.

Siç njofton policia në Vranjë për media, vetura e tipit “Mercedes” ka goditur, rrëzuar dhe lënduar rëndë shoferi 43 vjeçar. Pas dhënies së ndihmës së parë në shtëpinë e shëndetit në Bujanoc, këmbësori i lënduar është dërguar në qendrën spitalore në Vranjë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »