Ne aksident vetura godet rende 73 vjecarin ne rrugen Bujanoc – Ternoc
14:11 | 21 Shkurt 2017

Në një aksident trafiku që ka ndodhë mbrëmë rreth orës 20 në rrugën Bujanoc – Tërrnoc i madh është lënduar rëndë 73 vjeçari. Siç njofton policia në Vranjë për media, vetura e tipit “Mercedes” ka goditur, rrëzuar dhe lënduar rëndë shoferi 43 vjeçar. Pas dhënies së ndihmës së parë në shtëpinë e shëndetit në Bujanoc, këmbësori i lënduar është dërguar në qendrën spitalore në Vranjë.
Rashel Kolaneci