Në aksident të rëndë me motor, humb jetën I.S (30) nga Bukuroca

0
Në aksident të rëndë me motor, humb jetën I.S (30) nga Bukuroca

Në aksidentin e rëndë në fshatin Bukuroc të Preshevës humbi jetën aksidentalisht 30 vjeçari I.S.

Siç mëson presheva.com, I.S nga Bukuroca me një motor, humbi kontrollin dhe goditi një shtyllë duke pësuar plagë të rënda në kokë, që ishin fatale. Ai u soll në ndihmën e shpejtë në Preshevë, ku dhe mjekët tentuan reanimin.

Mjekët e urgjencës në një bisedë për presheva.com vetëm se konstatuan vdekjen e të riut preshevar.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »