NDESHJA ME DANIMARKËN PËRFUNDON ME BARAZIM

0
Ndeshja ndërmjet Kombëtares shqiptare dhe Danimarkës, e zhvilluar në kuadër të eliminatoreve për Euro 2016, ka përfunduar me rezultat të barabartë 1:1.
20141011213535432620

Tani ekipi kuqezi ka katër pikë të tubuara, sa ka edhe Danimarka. Kurse, Serbia është e treta me vetëm një pikë të tubuara.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com