Ndërron jetë Shpetim Ramadani nga Corrotica në sulmin i cili ndodhi në SHBA

0

Ndërron jetë Shpetim Ramadani nga Corrotica në SHBA.

Më 13 shkurt 2018 në SHBA ka ndërruar jetë tragjikisht në moshën 19 vjeçare SHPËTIM RAMADANI nga fshati Corroticë i Komunës së Preshevës.

Shpëtim Ramadani në Amerikë kishte lindur më 7 tetor 1999.

Allahu e mëshiroftë në botën tjetër, ndërsa redaksia jonë prindërve të tij, farefisit dhe gjithë miqëve ju shpreh ngushëllime të thella për këtë vdekje tragjike.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »