Ndërron jetë ish ushtari i UÇPMB-së Burhan Sulejmani nga Tërnoci

0

Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë ish ushtari i UÇPMB- së Burhan Sulejmani nga Tërnoci i Bujanocit.

Me këtë rast Ovl e UÇPMB-së i shpreh ngushllimet më të përzemërta familjes Sulejmani dhe gjithë bashkëluftëtarëve.

NJOFTIM
Të ndëruar bakshkluftëtarë sot morëm lajmin e hidhur për vdekjen e bashkluftëtarit Burhan Sulejmani nga Tërrnoci i Madhë.
Ovl e UÇPMB-së i shpreh ngushllimet më të përzemërta familjes Sulejmani dhe gjithë bashkëluftëtarëve ndërsa për Burhanin lutemi që të jetë i shpërblyer nga Zoti Fuqiplotë.
Varrimi i të ndjerit bëhet nesër pas namazit të Ikindisë në varrezat e fshatit Tërrnoc.
Për ta nderuar shokun tonë ju ftoj të gjithvë që të merrni pjesë në varrimin e tij.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »