Ndërron jetë ish-drejtori sportiv i Gjilanit (Foto)

0

Ka ndërruar jetë ish-drejtori sportiv i Gjilanit, Hazif Gashi.  Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e kuqebardhve në “Facebook”, përcjellë IndeksOnline. 

Gashi ishte drejtor i sportit te skuadra gjilanase, dhe njëkohësisht themeluesi i Lidhjes Rajonale.

“Me keqardhje morëm lajmin për vdekjen e ish-drejtorit tonë sportiv, një ndër themeluesit e Lidhjes Rajonale, shumë I respektuari Hafiz Gashi”, shkruhet në njoftimin e klubit skifteras.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »