Ndërron jetë ish-drejtori sportiv i Gjilanit (Foto)
14:17 | 23 Qershor 2017

Ka ndërruar jetë ish-drejtori sportiv i Gjilanit, Hazif Gashi.  Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e kuqebardhve në “Facebook”, përcjellë IndeksOnline.  Gashi ishte drejtor i sportit te skuadra gjilanase, dhe njëkohësisht themeluesi i Lidhjes Rajonale. “Me keqardhje morëm lajmin për vdekjen e ish-drejtorit tonë sportiv, një ndër themeluesit e Lidhjes Rajonale, shumë I respektuari Hafiz Gashi”, shkruhet në njoftimin e klubit skifteras.
Aurela Hoxha