Ndërron jetë humoristi Hasan Gashi i njohur si “Hasan Kungji”

0

Aktori i skeqeve humoristike i cili ka pasur bashkpunime të shumta me Rasim Thaqin (Cimën), Hasan Gashi (Hasan Kungji) ka ndërruar jetë papritmas.

Lajmin e kan bërë të ditur vetë miku i tij, Rasim Thaqi përmes rrjetit të tij social pa specifikuar shkakun që i mori jetën humoristit të njohur me nofkën Hasan Kungji, transmeton BujanociNet.
Vetëm pak ditë më parë, humoristi Rasim Thaqi dhe Hasan Gashi, kishin sjellur projektin e tyre për festat e fundvitit.
Rasim Thaqi në rrjetin e ti social ka njoftuar se varrimi i të ndjerit bëhet nesër ditë e Hënë 9 Janar në varrezat e Dragodanit prej orës 14:00./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »