Ndërroi jetë ish ushtari i UÇPMB-së Rabit Nuredini nga Presheva (Foto)

0

Para pak çasteve, papritmas ka ndërruar jetë Rabit Nuredini nga Presheva.

Rabiti ishte në moshë 65 vjeçare dhe ishte personalitet i urtë dhe i dashur në Preshevë. Ai gjithashtu ishte edhe pjesmarrës aktiv në luftë si ushtar i përkushtuar i UÇPMB-së. Ka njoftuar RTV Presheva i shprehë ngushllime familjes Nuredini nga Presheva./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »