Ndalohet shqiptari nga Lugina, kontrabandonte mallra pa dokumente përkatëse
10:02 | 11 Qershor 2015

Në fshatin Novosellë të Kamenicës njësitë policore kanë ndaluar automjetin me targa VR të cilin e drejtonte i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Serbisë.
policiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Gjatë kontrollit ne automjet janë gjetur dhe konfiskuar 20 copë burgia për shpimin e bunarëve pa dokumentacion përkatës njoftoj policia e Kosovës. Me urdhër të prokurorit automjeti dhe malli i dyshuar është dorëzuar Njësitit të doganave./rajonipress/
 
Aurela Hoxha
S