Natë e rënd për Istogun. Erëra të forta frikësojnë qytetarët (Video)

0

Istogu është duke përjetuar një natë më të vështirë se disa vende të Kosovës.

auto_komuna-e-prishtines-31421007203

Atje aktualisht është duke mbretëruar një mot i ligë me erë të fuqishme dhe reshje të borës.

Si pasoj e këtij moti Istogu ka mbetur pa energji elektrike ndërsa era e fortë ka nisur të shkaktoj edhe dëme atje.

Qytetarët kanë thënë se mot ka nisur t’i frikësoj. /Zëri/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »