Nagip Arifi priti sot komisaren e lartë për pakica pranë OSBE-së

0

Arifi

Sot në Bujanoc qëndroj komisareja e lartë për pakica pranë OSBE-së z. Tihana Leko, Arifi e njoftoj Leko për problemet e shqiptarëve në Luginë.

Kryetari Nagip Arifi takoi sot komisaren e lartë për pakica pranë OBES-së z.Tihana Leko me të cilën diskutoi për situatën politike dhe çështje tjera me rëndësi për qytetarët e Luginës së Preshevës./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »