Musliu: Shqiptarët duhet sa më masovikisht ti përgjigjen këtyre zgjedhjeve

0

Lideri i LPD-së, njëherit kryetarë i KK të Bujanocit Jonuz Musliu, pas kryerjes së obligimit si qytetarë shqiptarë për të votuar në vendvotimin nr.8 në Konçul,

 Januzi 01

ka kërkuar nga qytetarët shqiptarë të komunës së Buajnocit që sa më masovikisht ta shfrytëzojnë të drejtën për të votuar. Musliu ka thënë se vota është process demokratik dhe në këtë mënyrë vlerësohen më të mirët. Jonuzi 02Ai i ka bërë apel elektoratit këto zgjedhje të kalojnë në frymën e demokracisë, me qëllim që ti tregojmë elektoratit se ne jemi popull që e rrespekton votën e lirë dhe demokratike./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »