Musliu: Presim që KNSH të jetë ndryshe nga ai i mëparshëm

0
Musliu: Presim që KNSH të jetë ndryshe nga ai i mëparshëm

Kryetari i LPD-së Jonuz Musliu ka deklaruar se koalicioni prej pesë partive nga Bujanoci dhe Presheva janë marrë vesh që ai të jetë kandidat për kryetar të Këshillit Nacional të Shqiptarëve në zgjedhjet e 26 tetorit.

“Pres nga KNSH që pas zgjedhjeve të jetë ndryshe nga ai i mëparshmi dhe mendoj që vet tubimi i partive politike me një listë të përbashkët është dëshmi që shqiptarët me të vërtetë duan që ti zgjidhin problemet dhe për këtë nuk ka kompromis” ka thënë Musliu,

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »