Musliu: Jahjaga na ka injoruar dhe po na injoron me shkuarjen në Beograd!

0
Sipas tij, Jahjaga kurrë nuk e ka përmendur diskriminimin e shqiptareve të Luginës së Preshevës, as në Bruksel e as nga një sërë takimesh me zyrtarët serbë.

“Pa e vizituar ajo Preshevën dhe të njihet me vuajtjet, realitetin e shqiptarëve këtu, nuk e dimë se çfarë kërkon në Beograd”, thotë ai.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »