MUP-i serb me polici shtesë në kufi me Kosovë, në Luginë

0

Mediat serbe, pa ndërprerë vazhdojnë të shkruajnë për rastin e Kumanovës, duke i fajësuar shqiptarët dhe quajtur ‘terroristë’.

auto_serbie161431549244

Ata shkojnë aq larg, sa thonë se posedojnë informacione se ‘shqiptarët terroristë’, kanë në plan që të të sulmojnë gjithë Ballkanin, dhe sipas tyre Kumanova ka qenë nisja e realizimit të këtij plani, transmeton zeri.info.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »