Muhamed Alimi nga Fshati Nasalcë i Komunës së Bujanocit trondit mediumet e Shqipëries, duke e etiketuar se është Pique (Video)

0

Sot ne prag te ndeshjes Spanjë – Shqipëri gjithë vemendja e publikut i përket kësaj ndeshje, por ajo qe u vu re sot në xhaminë e tabakeve ishte pikëpyetja se a ndodhej Gerard Pique, lojtar i Barcelonës dhe i Spanjës në Xhaminë e Tabakeve?!

Të shumtë ishin ata besimtarë që u habitën sapo e panë por e vërteta ishte se ky ishte një besimtar i cili ngjasonte shume me lojtarin e Spanjës dhe në të vërtetë nuk ishte ai (Gerard Pique), por ishte Muhamed Alimi nga fshati Nasalcë i komunës së Bujanocit, i cili tronditi mediumet e Shqipëries duke e etiketuar si Pique.. Ky besimtar ishte përkushtuar dhe dëgjonte me vëmendje ligjëratën e teologut Elvis Naçi. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon:

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »