Mozzik e Xhensila së shpejti me projekt të ri

0

Reperi i ri nga Ferizaj, Mozzik, ka paralajmëruar projektin e ri, pak ditë pas lansimit të bashkëpunimit me Kidën.

Mozizik dhe Xhensila

Ai në Facebook ka postuar një fotografi me këngëtaren e njohur Xhensila Myrtezai dhe me mbishkrimin: “Edhe një zjarr tjetër me Xhensilën shumë shpejt”.

Kënga e fundit e Mozzikut në bashkëpunim me Kidën, “Premtimet” për tri ditë është klikuar më shumë se 700 mijë herë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »