Mourinho – Wenger, ndodh diçka e papritur
16:40 | 19 Shkurt 2019

Jose Mourinho gjatë karrierës së tij ka pasur “hasmëri” më shumë trajnerë të njohur, por duket se portugezi i ka harruar polemikat dhe është treguar një profesionist i vërtetë duke vlerësuar francezin si njërin nga trajnerët më të mirë në botë.më shumë në Insporti

The post Mourinho – Wenger, ndodh diçka e papritur appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Alesia Bami