Mourinho çon në qiell heroin e Unitedit (Video)

0

Jose Mourinho ka lavdëruar Marcus Rashfordin pas fitores 1:0 ndaj Celta Vigo.

Manchester Unitedi ka fituar betejën e parë ndaj Celta Vigos, duke triumfuar 0:1 në sfidën që u zhvillua në “Balaidos”, shkruan Gazeta Express.

Golin e vetëm e shënoi i riu Marcus Rashford nga gjuajtja e lirë në minutën e 67’të, i cili tani ka marrë lëvdata nga Jose Mourinho.

“Ai është një djalosh 19 vjeçar që e dashuron futbollin. Punon shumë, është i matur dhe ajo që ka më rëndësi nuk është mosha, por kualitetet që ka”, tha Mourinho. /Express/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »