Motra e Genta Ismajlit endet me pistoletë. Pse? (Foto)

0

Mani Ismajli është motra seksi e këngëtares Genta Ismajli. Bile, disa herë është thënë se ajo duket edhe më bukur se Genta, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe nga motra e saj, Mani nuk ka menduar të merret me muzikë, ani pse vërehet se i pëlqen vëmendja, pasi fotografohet shpesh.

Ajo ka realizuar edhe një set fotosh ku duket seksi dhe e rrezikshme

Mani shfaqet me pistoletë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »