Moti mbi vendin tonë

0

Moti mbi vendin tonë do të jetë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas IHK-së raporton bujanocinet, gjatë ditës së sotme nuk përjashtohen mundësitë për riga shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 2 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale mund të shkojnë deri në 9 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejtësi deri 8m/s./BujanociNet/
[wcp_weather id=”wcp_openweather_56676761e063c” city=”Bujanoc, Serbia” city_data=”city=Bujanoc&country=Serbia&full_name=Bujanoc, Serbia&lat=42.4609263&lng=21.766201899999942″ tempUnit=”c” windSpeedUnit=”ms” pressureUnit=”mmHg” template=”default” showCurrentWeather=”on” showForecastWeather=”on”]

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »