Moti mbi vendin tonë

0

Moti mbi vendin tonë do të jetë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas IHK-së raporton bujanocinet, gjatë ditës së sotme nuk përjashtohen mundësitë për riga shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 2 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale mund të shkojnë deri në 9 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi me shpejtësi deri 8m/s./BujanociNet/

Veçoritë
Vend

Ju mund ta gjeni qytetin tuaj në www.openweathermap.com.

Njësitë
Shfaq Mundësi
Shk 24, 2018 - Sht
Bujanoc, Serbia
1°C
Era 6 m/s, VVL
Lagështia 68%
Presioni 759.81 mmHg
Dita Kush. Temp. Era Lagështia PresioniPres.
sht shk 24
1/1°C 3 m/s, VVL 76% 705.7 mmHg
die shk 25
-5/-8°C 3 m/s, V 70% 706.78 mmHg
hën shk 26
-6/-9°C 1 m/s, V 82% 699.78 mmHg
mar shk 27
-9/-13°C 1 m/s, V 79% 698.86 mmHg
mër shk 28
-2/-3°C 1 m/s, VL - 703.35 mmHg

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com