Moti i keq i cili ka goditur sot qytetin e Bujanocit, nuk ka kaluar pa pasoja (Foto)

0

Stuhia e cila ka kapluar qytetin e Bujanocit, e shoqëruar me stuhi shiju që ka filluar rreth orës 20 mbi qytetin e Bujanocit ka lënë një humnerë sheshin Karagjorgjeviq.

Pemëve të cilave ju kishin thyer degët dhe notonin mbi ujë në qendëren e Bujanocit ku ishin thyer, fontanat e shum dëme tjera, ku gjat ditës do të vlersohen dëmet e shkaktuar nga stuhitë e forta të erës të shoqëruara me rëbeshje shiju kishin kapluar qytetin e Bujanocit, Fotot e qendëres së qytetin flasim më shumë, të realizuara nga bupress.co.rs./BujanociNet/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »