Mos ndërhyni në luftimin e deshve, se e pësoni keq! (Video)

0

Nëse ju shihni duke luftuar dy desh, është më mirë që mos tentoni t’i ndani, e aq më pak të qëndroni në mes tyre.

auto_deshet1433079847

Lëreni ata t’i zgjidhin mosmarrëveshjet me njëri-tjetrin.

Megjithatë, shoferi që paraqitet në këtë video, nuk e ka menduar këtë, kështu që ai u gjet pikërisht në rrugën e përleshjes së tyre.

Dhe në vend që të goditen dashet mes veti, njëri prej tyre godet makinën duke i shkaktuar dëme të dukshme.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »