Mos mendo keq, se e keqja të gjen (Video)

0

Veterinari po e mbante një dorëz me njërin gisht dhe e tërhiqte nga pjesa tjetër në mënyrë që t’ja hedhë koleges.

mos-mendo-keq-se-e-keqja-t-euml-gjen-video_hd

Por, ai dështoi keq, sepse dorëza ju kthye për fytyre duke i shkaktuar shumë dhimbje, transmeton Telegrafi.

Ai qëndroi sikur nuk është bërë asgjë, pa e ditur se tërë ngjarja po regjistrohej nga kamera e sigurisë. /Telegrafi/

http://bcove.me/nk930tfy

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »