Mos i thoni më femrave se janë shumë ‘të moshuara’ për të bërë këto gjëra

0

Shumë njerëz duhet të mësohen se ofendimi më i madh për një femër është ti thojë të mos bëjë dicka pasi është e vjetër.

Duke nisur që nga grimi dhe te cështjet e veshjes, ka një moshë të caktuar kur do të dukeshin qesharake nëse do vazhdonin ti bënin.

Sipas një studimi nga ‘CollectPlus’, është zbuluar se mosha kur një grua nuk duhet të veshë më pantallona është sapo të mbushë 54 vjec.

Nëse nuk bëhet fjalë për pantallona, atëherë ka gjëra të tjera si fundet e shkurtra, apo bluzet ku bie në sy gjoksi si dhe grimi i tepërt.

Gjithashtu, është zbuluar se femrat e humbin interesin në marrëdhënie seksuale sapo mbushin 40 vjec por kjo nuk i ndalon që të vazhdojnë të bëjnë këtë gjë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »