Morena Taraku si zonjë (Foto)

0

Morena llakt

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku është tashmë e njohur për bukurinë dhe linjat e saj perfekte të trupit.

Morenën jemi mësuar ta shohim t`i shfaq pjesët e trupit, por rrallë kemi hasur në një dukje të saj më pak të ekspozuar, shkruan Indeksonline.

zzz

Në disa foto që Morena i ka publikuar, ka treguar se ajo është vërtetë një zonjë.

Më poshtë mund ta shihni një Morenë më ndryshe, as me stil “gangsta”, siç e shohim shpesh nëpër videoklipe, e as të zhveshur./Indeksonline/

zszzz

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »