Morena Taraku shfaq asetet atraktive në fotografitë e reja (Foto)

0

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, është pa diskutim një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë.

E njëjta është shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, në të cilat është çdo ditë aktive, dhe ndan me ta imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Jo të rralla janë rastet kur Taraku publikon edhe ndonjë imazh provokues për fansat e saj.

Disa të tilla, ajo i ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj personale në Instagram.

Veshur me pantallona lëkure të zinj dhe xhup të kuq, Morena vendosi të thyejë kornizat e ftohta të dimrit, duke shfaqur reçipetat e saj, dhe duke vënë në pah gjoksin atraktiv.

“Djalli” ka shkruar ajo në mbishkrimin enjë prej fotografive, teksa ka arritur të marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »