Morena Taraku pranon një dhuratë të veçantë nga FFK
23:05 | 10 Tetor 2018

Taraku kësaj radhe ndau një postim me ndjekësit e që tregon se ka pranuar një dhuratë nga FFK,(Federata e Futbollit të Kosovës), shkruan lajmi.net

Ajo ka falënderuar ekpin e Kosovës për dhuratën e bërë ku në fanelë është i shkruar emri i këngëtares shqiptare.

Ndryshe, nesër pritet të zhvillohet ndeshja e madhe në mes të Kosovës dhe Maltës e që me siguri se edhe Taraku do jetë e pranishme.

Kujtojmë që nuk ka më bileta për ndeshjen Kosovë – Maltë në pikat e shitjes nëpër dyqanet e Ipkos. /Lajmi.net/

ore

Rina Balaj