Morena Taraku nuk duron të nxehtit, heq gati të gjitha duke vrapuar (Video)

0

morena

Morena Taraku, nuk lë anash asnjëherë aktivitetet e saj sportive.Në postimet e saj të fundit në Snapchat, këngëtarja dhe modelja, ka ndarë me fansat e saj arritjet gjatë fitnesit.

Gjatë vrapimit ajo është djersitur e tëra dhe zhvishet për ta treguar një gjë të tillë.

Fal përkushtimit të madh që ka në palestër Morena, ka linja të përkryera trupore.

Morena Taraku by GazetaExpress

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »