Morena nuk ndalet së provokuari (Foto)
14:15 | 22 Maj 2017

Morena Taraku vazhdon të jetë njëra nga femrat më të përfolura shqiptare. Ajo ndonëse e re në moshë, ka siguruar një lluks të rrallë për veten.

Ka disa ditë që ajo po eksploron ishujt e bukur Maldive, por ende nuk është zbuluar se nga kush po shoqërohet, transmeton Indeksonline. Gjatë këtij pushimi ajo po poston thuajse çdo detaj të ditës. Për tu habitur është fakti se edhe gjatë pushimit, Morena nuk i lë stërvitjet anash. Ndërkaq përpos stërvitjeve, ajo çka na bie në sy është ekspozimi i tepërt i Morenës. Në rrjetin social Instagram ajo ka zbuluar një foto ku shihet me një fustan shumë të hapur. Fustani i zbulon gjoksin dhe pothuajse edhe ‘zogun’. Morena gjithmonë di si të kthejë vëmendjen tek ajo, qoftë nga veshja, qoftë nga pushimet, e herë herë edhe nga zhveshja.

Alba Hoxha