Momenti prekës, lutet për t’i kthyer paratë e iPhone 6 (Video)

0

Ky është një moment prekës teksa një punëtor fabrike është filmuar duke qarë dhe lutur me kokën përdhe që të merrte mbrapsht paratë që ai kishte kursyer për të blerë një iPhone 6.

iPhonePham Van Thoai kishte udhëtuar deri në Singapore që ti blinte një iPhone të dashurës së tij që t’ia bënte surprizë.
Por ai ka ngelur i shokuar kur i kanë thënë që nuk mund të largohej nga dyqanet e Apple pa paguar një shumë të madhe parash për garancinë e porosisë.

Në atë moment ai ka shpërthyer duke qarë. Kjo video është shpërndarë në rrjetet sociale dhe shumë njerëz kanë ofruar ndihmën e tyre monetare për këtë djalë.

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »