Momenti kur ylli i Ajaxit bën iftar në mes të ndeshjes (VIDEO)
11:27 | 09 Maj 2019

Yjet e Ajaxit, Nusair Mazraui dhe Hakim Zieh, teksa i përkasin besimit mysliman, kanë filluar edhe të agjërojnë në muajin e Ramazanit, që tashmë ka filluar.

Edhe mbrëmjen e sotme, në takim ndaj Tottenhamit, ata ishin duke agjëruar, dhe pritën minutën e 21-të të ndeshjes, kur ishte hapur edhe ora që mund të konsumonin ushqim.

Kamerat kapën Mazrauin në një moment të lojës, që po konsumonte diçka, për të marrë ndonjë energji më tepër, teksa gjatë ditës nuk kishte konsumuar./Insporti

The post Momenti kur ylli i Ajaxit bën iftar në mes të ndeshjes (VIDEO) appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Alesia Bami