Momenti kur vjen bashkëshorti i të dashurës papritur në shtëpi (Video)

0

Kur burrë francez e gjeti veten në një situatë mjaft të pakëndshme, kur ndërsa kishte shkuar të kalonte pak kohë në shtëpinë e të dashurës së tij, u detyrua të fshihej sepse asaj i erdhi i shoqi.

Dhe nisur nga situata e papritur, dashnori i gruas u detyrua që të dilte nga dritarja dhe të fshihej në parmak totalisht lakuriq.

Por kjo tentativë e tij u filmua nga një person dhe videoja tregon momentin sikletshëm të këtij “hallexhiu”.

Ai e ka të vështirë të mbajë ekuilibrin dhe vazhdimisht rri i përkulur të mos të dallohet.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »