Momente prekëse: Qytetari nga Gjilani heqë pallton dhe ia jep një lypsari që po qëndronte në shi (Video)

0

Djali nga Gjilani hoqi pallton e tij dhe i dha një lypsari i cili qëndronte i ulur në tokë nën reshje të shiut, transmeton Indeksonline.

Përpos kësaj ai e ndihmoj të moshuarin të vishej dhe të ishte më i mbuluar në kraharorin e tij që sigurisht kishte shumë të ftohtë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »