Moment emocionues, 4 lojtarët e Kombëtares largohen nga hoteli (Video)

0

largimi

Pas publikimit të listës përfundimtare nga Gianni De Biasi, katër lojtarë të Shqipërisë mbetën jashtë Kampionatit Europian.

Herolind Shala, Berat Gjimshiti, Amir Rrahmani dhe Milot Rashica janë emrat që nuk janë ftuar për në Euro 2016, ndërsa në videon më moshtë do të shihni momentin e largimit të lojtarëve nga hoteli.

Momente trishtimi në fytyrat e tyre ndërsa Gjimshiti thuhet se nuk i ka përmbajtur as lotët.

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »