Moderatorja shqiptare vjen joshëse dhe sensuale në paraqitjen e fundit
23:05 | 06 Nentor 2018

Prezantuesja nga Shqipëria, Roza Lati vazhdon t’i provokojë ndjekësit me imazhet e ‘nxehta’ që publikon në rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Në llogarinë e saj, Instagram numëron afro 400 mijë ndjekës për të cilët nuk ngurron të merr poza të ndryshme.

E në imazhin e fundit Lati provokon keq teksa shfaqet e shtrirë dhe vë në pah fizikun e mrekullueshëm. “Po s’e llastova une veten, kush do me llastoj? “, shkruan ajo.

Nuk është hera e parë kur Roza shfaqet e tillë, pasi pothuajse në çdo paraqitje publike pozon e zhveshur.

Nga ana tjetër, ajo është mjaft e zonja në punën që bën. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella