Modelja shqiptare martohet me miliarderin rumun

0

Modelja shqiptare, Angela Martini është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu.

Martesën e ka konfirmuar vetë modelja, duke publikuar nëpër rrjete sociale fotografi të ceremonisë.

“E sapo martuar natën e kaluar me njeriun e ëndrrave! Jeta jonë është një film dhe ne guxojmë ta jetojmë ashtu siç duam! Origjinale, aq sa edhe e çmendur”, ka shkruar Martini nëpër rrjetet sociale.

Çifti kurorëzoi dashurinë me martesë në Las Vegas.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »