Modelja drenicase pozon pa të brendshme në revistën e famshme (Foto)

0

lushtaku

Padyshim se është modelja më e kërkuar shqiptare në Zvicër.
Mbesa e Lushtakëve po vazhdon karrierën prej modeles në shtetin helvetik.
Bëhet fjalë për Heidi Lushtakun, e cila ka pushtuar ballinat e revistave botërore, transmeton Telegrafi.
Një e tillë është edhe e numrit të fundit të revistës së mirënjohur botërore Marie Claire.
Bukuroshja drenicase shihet në një faqe të gazetës me rroba banjo dhe pa të brendshme teksa mbulon ‘zogun’ me dorë. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »