Modele të shpejta flokësh që mund t’i bëni në shtëpi për 5 minuta (Foto)

0

Flokët janë gjysma e bukurisë.

E keni dëgjuar dhe lexuar aq shumë këtë shprehje sa që me siguri tani mendoni se është thjesht një shprehje cliché që qarkullon nëpër portale, por e vërteta nuk qëndron kështu, shkruan Living.al.

Flokët jo vetëm që plotësojnë më së miri imazhin femëror, por edhe i japin një tjetër dimension atij. Por për të patur flokë të bukur, nuk keni pse të vraponi çdo ditë tek parukierja.

Për shembull nëse keni një takim me atë djalin simpatik të zyrës, por parukeiria është sëmurë, nuk keni pse ta quani fundin e botës..mund t’ia dilni mbanë edhe vetë. Ne do ju sjellim 7 modele flokësh që mund t’i bëni në shtëpi për 5 minuta.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »