Mjet i pashpërthyer në kulmin e ambulancës në Uglarë

0

Në kulmin e ambulancës së fshatit Uglarë të Gjilanit, një persona ka gjetur një mjet të dyshimtë.

police_1451222980-4961032

Sipas Policisë së Kosovës, mjeti i dyshimtë i pashpërthyer është gjetur përderisa një qytetarë ishte duke kryer punime në renovimin e këtij kulmi.

Pas lajmërimit nga ana e qytetarit në vendin e ngjarjes raportohet të ketë dalë njësiti për deminim i FSK-së dhe KFOR-it, të cilët e kanë tërhequr mjetin e dyshuar nga vendi i ngjarjes pa incidente./IndeksOnline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »