Miriam Cani rikthehet në “Voice Kids Albania”

0

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Miriam Cani, përmes një postimi në Instagram me entuziazëm ka njoftuar se do të rikthehet në “Voice Kids Albania”.

“Jam e lumtur të rikthehem në atë karrige tashmë për të dëgjuar e shijuar zërat e engjëjve të vegjël”, ka shkruar këngëtarja, transmeton Koha.net.

Cani, 32 vjeçe, është e martuar me këngëtarin e njohur nga Shqipëria Alban Skënderaj dhe së bashku kanë një vajzë, e cila quhet Ameli.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »