Ministri serb akuzon UEFA-n: Çfarë logjike keni ju?

0

Ministri serb i sportit, Vanja Udovicic është i pakënaqur me atë që iu dha Serbisë. Udovicic ka kritikuar UEFA-n duke thënë se vendimi i tyre nuk ka asnjë logjikë.

ministri“Nuk kam parë vendim më të palogjikshëm. Nuk di çfarë logjike do të thotë të fitosh ndeshjen me rezultat 3-0, dhe në të njëjtën kohë të humbasësh një ndeshje. Nuk dua që të kritikoj një organizatë si UEFA, por dua të kritikoj ata persona që morën një vendim kaq absurd” ka thënë ministri serb./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »