Ministri Agani priti përfaqësuesit e shoqatës” Mjekët e Luginës”

0

Ministri Agani priti përfaqësuesit e shoqatës” Mjekët e Luginës”

Kryetari dhe nënkryetari i shoqatës” Mjekët e Luginës”,Dr Beqir Nuhiu dhe Dr Adnan Salihi gjatë ditës së sotme në ministrinë e shëndetësisë të Republikës së Kosovës kanë zhvilluar një takim me ministrin e shëndetësisë Dr Ferid Agani.
Në këtë takim u diskutuan çështjet që kanë të bëjnë me fushën e shëndetësisë. Ministri Agani shprehi gadishmërin për të mbështetur shoqatën në aktivitetetet e saj në Luginë të Preshevës. Në këtë takim u vunë themelet e bashkpunimit të mëtutjeshëm në mes të Shoqatës “Mjekët e Luginës” dhe ministrisë së shëndetësisë të Republikës së Kosovës./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »